OSLOBAĐANJE OD NASTAVE TZK

Autor: vanja škrobica, 2. 9. 2015.

Učenici/ce mogu biti oslobođeni pohađanja redovne  nastave TZK – DJELOMIČNO ili POTPUNO po zdravstvenoj osnovi za tekuću školsku godinu.

Molbe i potrebna dokumentacija za OSLOBAĐANJE TZK predaju se u učeničkoj referadi najkasnije do 30.9.2015.

Potrebno je:

1.) s liječničkom dokumentacijom učenik odlazi školskom liječniku imenovanim od strane Zavoda za javno zdravstvo a zaduženom na Školu likovnih umjetnosti (dr. Marija Šonjić, ambulanta Mertojak, tel. 456 166) koja izdaje liječničku potvrdu o oslobađanju

2.) roditelj u školi ispunjava zamolbu za oslobađanje od nastave TZK.

Na Nastavničkom vijeću škole razmatraju se zamolbe i donosi rješenje.

Ako je oslobođenje djelomično učenik i roditelji dogovaraju s profesorom TZK daljnje dolaženje na nastavu. Predmetni nastavnik može odlučiti da djelomično oslobođeni učenici pomažu u radu i organiziranju nastave

i natjecanja, pišu seminarske radove ili na bilo koji drugi , njima dozvoljen, način pomažu u održavanju redovite nastave TZK.

OSLOBOĐENJE se može dobiti i tijekom trajanja šk.god. ukoliko je u pitanju povreda ili bolest. U tom slučaju potrebno je donijeti ispričnicu za taj period ISKLJUČIVO od liječnika zaduženog za našu školu.

Sve ostale ispričnice se NE uvažavaju.

Učenici koji ne reguliraju svoj status do navedenoga roka biti će zapisivani u dnevniku rada kao neopravdani izostanci.

Prof. Gordan Puljek

NAPOMENA: Protokol o oslobađanju od nastave TZK možete naći u mapi lijevo na web-u ispod NASLOVNICE!