Volonteri školskog volonterskog kluba sudjelovali u Nacionalnoj kampanji Čitaj mi

Autor: vanja škrobica, 7. 4. 2018.

Sudjelovali su Roko Stazić, 3. r., Lara Botica, 3. r. i Nikolina Serezlija 4. r.

JOŠ JEDNOM VELIKO HVALA SVIMA

koji su na bilo koji način pridonijeli proslavi 5. rođendana nacionalne kampanje Čitaj mi u Splitu.Još smo pod dojmom, sretni i ponosni. Osim svih navedenih do sada, imamo potrebu zahvaliti i mnogima koji nisu navedeni, negdje možda izostavljeni ili su bili spriječeni biti s nama u subotu, a pomogli su: djelatnici Gradskog kazališta lutaka Split s ravnateljicom Marijom Tudor, pedijatrica dr. Snježana Kapor Jeričević, Dunja Klarin i Olja Mišura Rogošić, voditeljice polaznika početnog solfeggia Glazbene škole Josipa Hatzea, učiteljica Nikica Sikirica, pedagoginja Deana Gaić Kaličanin, književnica Dunja Kalilić, psihologinja Milijana Kovačević, Manuel Tabak iz Školska knjiga, zaposlenici slastičarne CUKARIN, zaposlenici iz "Baloni za sve“, knjižničarka Danijela Markotić Tomaša, volonteri, srednjoškolci Lara Botica, Nikolina Serezlija, Roko Stazić i Petra Udiljak i naravno naše članice: Marina Meić, Ecija Budić, Vanja Škrobica, Nada Arar Premužić, Maglica Plejić, Lada Burić i Grozdana Ribičić. Hvala svim medijima i portalima koji su nas popratili i bez kojih naša poruka o važnosti čitanja djeci od najranije dobi ne bi mogla biti tako snažno prenesena! Još jednom veliko hvala onima koji su odlučili da proslava bude u Splitu - Snježani Berak, Kristini Čunović i Alki Stropnik.

I naravno, našem Splitu, najlipšem gradu na svitu

FOTO: Vanda Kljajo /UNICEF

Fotografija Hrvatsko čitateljsko društvo - Ogranak Split.