preskoči na sadržaj

Škola likovnih umjetnosti Split

Login
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
 

Djelatnici Škole likovnih umjetnosti

 

Ravnatelj škole: Mladen Bilankov

 

Administrativno osoblje

Tajnica: Srđana Kovačić

Pedagoginja:  Aleksandra Dužević

Školska knjižničarka: Vanja Škrobica

Voditeljica smjene: Slavica Gudelj

Računovođa: Emil Tramontana

Učenička referada: Milena Tešija

 

Nastavnici

MARKO AMIŽIĆ, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

VANA BAKALIĆ, prof. kemijske tehnologije

DUŠANKA BALIĆ, prof. geografije

SMILJANA BANDOV, prof. povijesti

ZRINKA BARBARIĆ,  prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

KATIJA BEGO MEDVED, prof. kemije

SUZANA BUDIMIR BIŠKO, prof. stručnih predmeta – odjel odjeće

MATEJA BOŽINOVIĆ TOMAŠ, prof. hrvatskog jezika

BORIS DELIĆ, prof. povijesti

ZDRAVKO COTA, prof. povijesti umjetnosti

VESNA ERAK ŽUVELA, prof. engleskog jezika

RAVENA ČIZMIĆ KVASINA, prof. geografije

KRISTIJAN FALAK, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

STJEPAN IVANIŠEVIĆ, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

IVANA KORJENIĆ, prof. hrvatskog jezika

DIJANA DORA KUČIĆ, prof. stručnih predmeta – kiparski odjel

ARIJANA KULUŠIĆ , prof.glazbene kulture

HANA LETICA, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

VIŠNJA MACH ORLIĆ, prof. stručnih predmeta – grafički odjel

MARINA MIHANOVIĆ KUNDID, prof. matematike

KSENIJA MODIC, prof. stručnih predmeta - odjel industrijskog dizajna

ŽELJKA MILOŠEVIĆ PARO, prof. stručnih predmeta – grafički odjel

SVJETLANA PALIGORIĆ MIŠE, prof. stručnih predmeta – grafički odjel

DRAŽEN PRLIĆ, prof. stručnih predmeta – kiparski odjel

GORDAN PULJEK, prof. tjelesne i zdravstvene kulture

MIROSLAV RADELJAK, prof. stručnih predmeta – industrijski odjel

VANJA ROGOŠIĆ OJDENIĆ, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

NELI RUŽIĆ, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

KAĆA SVEDRUŽIĆ, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

BRANKO ŠEGVIĆ, prof. stručnih predmeta – industrijski odjel

VANJA ŠKROBICA, prof. etike

JOSIP ŠPIKA, prof. stručnih predmeta – slikarski odjel

JULIJANA VOLODER, prof. stručnih predmeta – kiparski odjel

DAJANA VUJEVIĆ, prof. vjeronauka

LARISA VUKŠIĆ, prof. stručnih predmeta – odjel odjeće

HRVOJE ZUANIĆ, prof.stručnih predmeta – fotografski odjel

DAMIR ŽITKO, prof. povijesti umjetnosti

DRAGICA ŽULJEVIĆ, prof. hrvatskog jezika

 

 

Tehničko osoblje

Nada Centner, spremačica

Nada Balić, spremačica

Milena Jakus, spremačica

 

Nebojša Podgorac, domar

 

preskoči na navigaciju