Novo nagradno natjecanje Portala za škole

Autor: vanja škrobica, 23. 12. 2011.

Povodom jubilarnog petog rođendana, 1. ožujka 2012. godine, Portal za škole organizira nagradno natjecanje pod nazivom "Rođendanska petica". Riječ je o dvostrukom natjecanju u kojem mogu sudjelovati svi učenici i nastavnici hrvatskih osnovnih i srednjih škola, svaki u svojoj kategoriji.

Za učenike je povodom jubilarnog rođendana osmišljena tema „Portal za škole godine 2112.“ u kojoj mogu sudjelovati slanjem svojih crteža, priča ili kratkih filmova. Dovoljno je prepustiti se mašti te zamisliti viziju CARNetovog Portala za škole u budućnosti. Najbolji radovi bit će predstavljeni na Portalu kao i na portalovim Facebook stranicama te će na oba mjesta biti organizirano glasovanje. Učenici mogu sudjelovati u bilo kojoj navedenoj podkategoriji (crtež, priča, kratki film), mogu sudjelovati i u dvije ili sve tri, ali u svakoj samo s jednim radom.

Nastavnici u rođendanskom natjecanju mogu sudjelovati slanjem svojih digitalnih nastavnih materijala, osmišljenih na temu po vlastitom izboru ili iz predmeta koji predaju. Najbolji nastavnički rad bit će odabran od strane posebnog Ocjenjivačkog suda.

Učenici i nastavnici svoje radove mogu predati u razdoblju od 22. prosinca 2011. do 29. siječnja 2012. godine.

Detaljnije informacije o natjecanju učenici mogu potražiti ovdje, dok su informacije za nastavnike dostupne ovdje. Svakako pročitajte i Pravila natjecanja te Vremenski raspored u kojem su objašnjeni rokovi unutar kojih se radovi moraju poslati.

Sudjelujte u "Rođendanskoj petici", predajte svoj rad i osvojite vrijedne nagrade. Sretno!

« Ožujak 2024 »