VAŽNA OBAVIJEST: Od ponedjeljka, 24. svibnja 2021., pripreme (crtež Mojsija i kubus) za prijemni ispit u ŠLU Split prema rasporedu

Autor: Suzana Škojo, 21. 5. 2021.

Poštovani, od ponedjeljka, 24. svibnja 2021., kao što je već objavljeno, održavat će se crtaće pripreme (crtež Mojsija i kubus) za prijemni ispit u ŠLU Split. Pripreme će se održavati pod nadzorom profesora stručnih predmeta, a prema sljedećem rasporedu:

JUTRO

Svedružić

Špika

Špika

Ružić

POSLIJEPODNE

Svedružić

Pezer

Mach-Orlić

Pezer

Izmjena:

Pripreme će se ipak održavati u školskoj zgradi, u učionici Multimedija, koja potpuno zadovoljava epidemiološke preporuke, a učenicima će biti omogućen individualni obilazak školske zgrade pod vodstvom profesora, naravno, uz najveće poštivanje epidemioloških mjera.

Protokol:

1. Učenicima će, po ulasku u školsku zgradu, biti izmjerena temperatura te će popuniti temperaturnu listu.

2. Nenastavno osoblje (domar ili spremačica) pozvat će dežurnog profesora/icu (navedeni u rasporedu) koji će potom doći po učenike te ih odvesti do učionice Multimedija i dati im uputstva za rad.

3. Svi pristupnici dužni su doći s maskama te ponijeti vlastite olovke B2, B4, gumicu, oštrilo (iz epidemioloških razloga) i vodu za piće.

Radujemo se susretu i srdačan pozdrav,

ravnateljica Ivana Korjenić