Foto natječaj za učenike

Autor: vanja škrobica, 15. 3. 2014.

Pozivamo sve zainteresirane učenike srednjih i osnovnih škola da sudjeluju u nagradnom natječaju kojim Udruga Ponos domovine želi potaknuti sudionike na pažljivije promatranje i fotografiranje detalja vezanih za svoju domovinu.

Uz sudjelovanje na natječaju izdvajamo slijedeće:

• fotografije s naslovom i kratkim popratnim opisom primamo isključivo elektronskom poštom na adresu info@ponosdomovine.hr
  • fotografija mora biti poslana u prilogu i to za učenike iz Hrvatske s elektroničkog identiteta AAI@EduHr dobivenim od CARNet-a
  • za zainteresirane učenike izvan Hrvatske organizator će osigurati AAI identitet
  • dopušteno je poslati do 3 maila,s maksimalno 1 fotografijom po mailu
  • fotografije mogu biti u bilo kojem formatu (.jpg,.tif,.png…), bez potpisa autora ili zaštitnog znaka i minimalne veličine 3000×2000 piksela
  • fotografije moraju biti originalne i nigdje prije toga objavljene
  • poslane fotografije se ne vraćaju autorima
  • slanjem fotografija na natječaj autor je suglasan da ih bez naknade ustupa na daljnje korištenje udruzi Ponos domovine.

Natječaj je otvoren do 30.ožujka 2014. godine. Nakon toga će ocjenjivačka komisija u sastavu: Damir Hoyka (predsjednik), Antonija Rajković(predstavnica Ministarstva branitelja – članica) i Sebastijan Bušić (predstavnik Gradskog ureda za branitelje Grada Zagreba – član) ocijeniti prispjele radove kako bi tridesetak najboljih izložili na prigodnoj izložbi tijekom finalnog natjecanja Ponos domovine, a tri najbolja nagraditi.

Nagrade:

1. digitalni fotoaparat