Stimuliraj se za uspjeh Subota, 16. listopada 2010. 14:46

Autor: vanja škrobica, 5. 6. 2011.

Mlada sinjanka Maša Borović čija su dva animirana filma prikazana u četvrtoj emisiji Stimulator upravo je s animiranim filmom Knjiški čovjek pobijedila u konkurenciji 150 autora na Međunarodnom festivalu srednjoškolskog filma održanom u Karlovcu. Tim uspjehom u petak je zaslužila i čitavu stranicu gradske rubrike Slobodne Dalmacije.

Maša, učenica drugog razreda splitske Škole likovnih umjetnosti, odazvala se pozivu da pošalje svoj kratki video, a poziv je, naravno, otvoren i dalje za sve koji imaju što pokazati na televiziji – javite se na stimulator@split.com.hr.

To je taj Mašin knjiški čovjek koji joj je donio slavu :)

Osim filma Knjiški čovjek, u prošloj emisiji prikazan je i njen animirani film 24119, a u petoj emisiji prikazat će se zanimljivi dokumentarac Pravo na budućnost za koji je dobila nagradu Vladina Ureda za ljudska prava.

5. Stimulator: fotografi, glumci, skejteri...

Peto izdanje Stimulatora će u nedjelju iza 20 sati u programu Tv Jadran također na male ekrane ponovno donijeti i izbor natječaja, edukacija i tjednih događanja te reportažu sa otvaranja pete splitske.tiramole, a kamere su zavirile i na sat glumačkog studija kazališta PlayDrama koje je pravi hit među mladima. Pogledajte i razgovore s ekipom skateboard kluba Urban Element i Elom Barišić, slijepom trinaestogodišnjom djevojčicom koja je uspješna u svom obrazovanju usprkos nebrizi sustava. Televizijsku premijeru ovog puta će imati i diplomski rad Milana Latkovića - film Kaktus kap.

Stimulirajte se, gledajte Tv Jadran nedjeljom nakon 20 sati!

« Ožujak 2024 »